KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14861019
nr 1486 1019
Carl August Johansson
(1863-1944), Sverige
Oljemålning, Vattendrag. Signerad. Olja på duk, 44x64 cm, yttermått inklusive ram: 70x90 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
4.000 kr
Såld:
5.800 kr
måndag 29 augusti 2022
kl 20:21:36
3.600 kr
4.400 kr
4.600 kr (Budbetjänt)
4.800 kr
5.000 kr (Budbetjänt)
5.600 kr
- Klassiska
29 aug
Klassiska
Läs mer om Klassiska